Меню

Щороку 21 вересня за ініціативою ООН міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру.

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

Щороку 21 вересня за ініціативою ООН міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру.

У 2018 році Міжнародний день миру пройшов під гаслом – «Право на мир: 70 років Загальній декларації прав людини».

Сьогодні проблемою миру в світі переймається дуже велика кількість людей, створюються і успішно функціонують організації з питань миру, волонтерські програми, проводяться грандіозні конференції та проекти. Щорічно 21 вересня люди у всіх куточках Землі офіційно відзначають Міжнародний день миру, день коли кожен намагається внести свою, хоч і не велику лепту у вирішення цієї глобальної проблеми.

Щоб не лишатися осторонь, студенти, викладачі та адміністрація ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» також долучилися до проекту за мир. 21 вересня 2018 року була проведена урочиста радіолінійка присвячена Міжнародному дню миру. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих, хто воював за мир, хто віддав своє життя в ім’я світлого мирного майбутнього. Після завершення лінійки відбулось покладання квітів до пам’ятника Миколі Буянову приурочене до Дня партизанської слави, який в Україні відзначають 22 вересня.

День миру актуальний як ніколи, адже сучасне суспільство страждає від міжнаціональних конфліктів, війн, терактів, екологічних лих. Організація об'єднаних націй закликає в цей день подумати про ці проблеми і шляхи їх вирішення.

Бажаємо усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи,не зводячи їх до боротьби за виживання!

 

Фотоальбом
©
1969—2024 «Могилів-Подільський монтажно-економічний фаховий коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121