Меню

Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя – це не просто комплекс оздоровчих заходів, це стан душі, її життєва філософія. Останнім часом, здоровий спосіб життя став яскраво вираженим трендом. Кожен третій прагне удосконалення як свого організму, так і себе в цілому.

Стиль життя визначається системою мислення та поведінки, які спрямовані на зміцнення та збереження здоров’я, забезпечення високої працездатності, нормального росту та розвитку. Здоровий спосіб життя - це так само дбайливе ставлення до себе! Себе треба любити, про себе потрібно піклуватися. Крім того, здоровий спосіб життя передбачає дотримання виконання певних правил, що забезпечують гармонійний розвиток, високу працездатність, духовну рівновагу та здоров’я. 

Саме ці принцими стали основою для організації та проведення, протягом жовтня – грудня 2018 року, просвітницько – профілактичних заходів: акція обміняй цигарку на цукерку, скажи палінню «НІ»; Міжнародний день толерантності; виховний захід «ВІЛ/СНІД як соціальна проблема»; акція «16 днів проти насильства» та акція «Один день в помаранчевому кольорі».

Студенти коледжу свідомі того, що відповідальність за збереження власного здоров’я є справою кожного.

Фотоальбом
©
1969—2024 «Могилів-Подільський монтажно-економічний фаховий коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121