Меню

Новини

Новини

18 лютого 2022 року в ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» проведено планове об’єктове навчання з цивільного захисту працівників та студентів з відпрацювання злагоджених дій під час надзвичайної ситуації – забезпечення пожежної безпеки в коледжі. Відпрацювання злагоджених дій під час евакуації з приміщень навчального корпусу.
Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки. Відповідно до Указу, в цей день будуть підняті Державні Прапори України на будинках і спорудах у всіх населених пунктах, о 10:00 буде виконано Державний Гімн України та проведено закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.
24.12.2021 року відбулася презентація результатів проєкту «Наддністрянські палатари» - Центр волонтаріату шести громад Могилів-Подільського району. Реалізація проєкту відбувалася за підтримки Програми «U-LEAD» з Європою та ГО «Єврорегіон Дністер» і ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж». Проєкт цінний тим, що він проходив увесь шлях – від бажання небайдужих людей щось змінити на краще на волонтерських засадах до формулювання ідеї, розробки проєкту і втілення його на практиці
16 - 17 грудня в місті Київ відбулась найбільша в Україні профільна конференція Synergy. IT Business & IT Education, яка надає напрямки розвитоку IT-освіти. З 2014 року задля розвитку IT-освіти збирає на єдиній платформі представників зі сторони влади, бізнесу та освітніх структур. Посилання - Головна - Synergy Synergy (synergyconference.com.ua)
18 грудня у ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» відбувся «День відкритих дверей». До освітнього закладу завітали майбутні абітурієнти та їх батьки. Гостей заходу у коледжі чекали екскурсії, виставки, презентації спеціальностей, майстер класи від викладачів коледжу та студентського самоврядування.
31.10.2021. у Могилів-Подільському монтажно-економічному коледжі відбувся особисто-командний товариський турнір трьох команд: "Енергетик"м.Новоднісровськ, "Монтажник"м.Могилів-Подільський, "Северинівці"с.Северинівка Жмеринської ОТГ.
Третій щорічний саміт ліги майстрів 2021 – Київ 2-3 жовтня, ACCO INTERNATIONA За підтримки і сприяння випускника нашого Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу, а нині President AGA International, USA - Джеффа Грабера, отримали запрошення та прийняли участь у третьому щорічному саміті ліги майстрів 2021, що об’єднав більше 15000 будівельних майстрів, власників будівельних компаній, є найбільш масштабним центром комунікації фахівців і товаровиробників у будівельній галузі України.
Рекламне агенство IDMedia оголошує про початок гранту для студентів України. Суть конкурсу полягає в тому, що студентам потрібно буде написати статті на маркетингову тематику. Переможці отримують фінансову допомогу. Детальна інформація: https://idmedia.ua/about/grant
КОЛЕДЖ ОГОЛОШУЄ НАБІР АБІТУРІЄНТІВ на денну форму навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра на базі 9 класу ( контракт) – з 4 до 18 серпня 2021 року
Підключення ЗВО до проекту дуального освіти, зацікавленим співробітництвом з нашою організацією у питанні проходження практики здобувачами вищої освіти. Практиканти отримають цікавий досвід з цифровізації. Зокрема, вони будуть залучені до реалізації надзвичайно цікавого та інноваційного проєкту. В практичній роботі ЗВО залучатимуться до аналітики передового світового досвіду й адаптації у цифрову версію
©
1969—2022 Державний вищий навчальний заклад «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121