Меню

Новини

Новини

КОЛЕДЖ ОГОЛОШУЄ НАБІР АБІТУРІЄНТІВ на денну форму навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра на базі 9 класу ( контракт) – з 4 до 18 серпня 2021 року
Підключення ЗВО до проекту дуального освіти, зацікавленим співробітництвом з нашою організацією у питанні проходження практики здобувачами вищої освіти. Практиканти отримають цікавий досвід з цифровізації. Зокрема, вони будуть залучені до реалізації надзвичайно цікавого та інноваційного проєкту. В практичній роботі ЗВО залучатимуться до аналітики передового світового досвіду й адаптації у цифрову версію
Міжнародний марафор 35-ої річниці трагедії на Чорнобильській АЕС долучилася до акції пам’яті та вшанування ліквідаторів аварії підтримали наші друзі та патрнери в Сорокському Аграрно-Технічному коледжі 26.04.2020, висадили 35 кущів (смородини, buxus, juniperus horizandora compacta) и туи.
Раді повідомити Вам, що на базі нашого Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу розпочинає свою активну діяльність громадська організація «Сподвижник»!
Міжнародний марафон до 35-ої річниці трагедії на Чорнобильській АЕС долучилася до акції пам’яті та вшанування ліквідаторів аварії. 26 квітня 2021 року команда Вінницької регіональної організації ПП «Сила і Честь» з очільником Товмасяном Вігеном Володимировичем та командою Місцевої організації у Могилів-Подільському районі, студентами ДВНЗ "Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж" та ГО "Сподвижник" Висадили 50 дерев та передали естафету.
ІV конкурc "Scholarship в Україні"    20 листопада 2020
ІV конкурc "Scholarship в Україні", який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовуємо. Призовий фонд ІV конкурсу складає 28 000 грн. Усього призових місць виходить 6. За 1 місце студент отримає 10 000 грн, за 2 місце - сертифікат на суму 3 000 грн, за 3 місце - сертифікат на суму 1 000 грн.
Попередня реєстрація абітурієнтів для вступу у 2020 році. Порядок роботи приймальної комісії: понеділок - субота з 9.00 до 17.00 тел. +38068-762-33-68 тел. (04337)-6-41-90 mpmt@ukr.net
27 лютого відбулась зустріч представників Вінницького навчально-наукового інституту економіки Тернопільського Національного економічного університету к.е.н., доцента кафедри Фінансів, банківської справи та страхування Мацедонською Наталією Вікторівною
24 лютого в приміщенні Могилів-Подільського управління ГУ ДПС у Вінницькій області відбулось засідання круглого столу з студентами економічних спеціальностей Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу на тему «Реформуємо разом».
19 лютого 2020 року відбулася зустріч представників Вінницького національного аграрного університету під час зустрічі студенти мали нагоду ознайомитися з перспективами навчання у ВНАУ.
©
1969—2021 Державний вищий навчальний заклад «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121