Меню

Новини

Новини

До вашої уваги на сайті ДВНЗ «Могилів - Подільський монтажно-економічний коледж» розміщені основні правові документи та Інструкції з цивільного захисту та пожежної безпеки, розроблені та підготовлені адміністрацією коледжу спільно з громадською організацією «Кремінь». В роботі використані матеріали навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД у Вінницькій області, ДСНС у Вінницькій області. Всі бажаючі можуть ознайомитись з інформаційними матеріалами.
Міністерство освіти і науки України спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з Математики, Української мови і літератури, а також Історії України.
Громадська організація «Кремінь», яка створена на базі Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу стала членом Громадської ради при Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Делегованим від нашої організації є Сердюк Олександр Олександрович, який в даний час працює начальником штабу цивільного захисту в нашому коледжі.
ПРОФ. ДТН РАЙЧО ІЛЛАРІОНОВ Ректор Технічного університету - Габрово Привітав від імені керівництва викладачів, випускників та батьків з отриманням диплому про вищу освіту.
20 червня 2017 року у ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» відбулася ІІІ Регіональна науково-практична конференція «Вища освіта в Україні: досвід, актуальні питання та перспективи для випускників».
Відбулося 24.05.2017 р. обласне методичне об’єднання завідувачів відділеннями технікумів і коледжів ВНЗ І-ІІ р.а. Вінницької області на тему " Особливості організації роботи з обдарованою молоддю на відділеннях" та проведення відкритого заходу на тему: «Формування просторового середовища для життя і діяльності людини»
   13 червня 2017
20 червня 2017 року, м. Могилів-Подільський, ДВНЗ "Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж". Відбудеться науково-практична конференція на тему: «Вища освіта в Україні: досвід, актуальні питання та перспективи для випускників»
31 липня – 7 серпня 2017 року, м. Вольмірштедт, Німеччина Дедлайн для подачі аплікаційних заявок: 18.06.2017 року Профіль учасника: потенційні учасники мають мати активну громадську позицію, бажання розвиватись та вдосконалюватись. Вік учасників: 16 – 25 років. Учасники мають володіти англійською мовою на рівні, достатньому для спілкування. Перевага до участі в проекті буде надаватись претендентам без досвіду участі в молодіжних міжнародних заходах та без досвіду закордонних поїздок.
18.06.2017 Всеукраїнський день вишиванки, до якого долучився і наш коледж
  • Вінницька обл., м. Могилів-Подільський, вул. В.Стуса, 58, 24000
  • (04337) 6-41-90, 6-36-59, 6-32-45
  • з 8.00 до 17.00
  • mpmt@ukr.net
©
1969—2017 Державний вищий навчальний заклад «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121