Меню

Новини

Новини

Шановні випускники, викладачі та батьки студентів! Адміністрація та колектив Державного вищого навчального закладу "Могилів-Подільський мотажно-економічний коледж" запрошують Вас на урочистості з нагоди 50-річчя з дня заснування навчального закладу, які відбудуться 16 березня 2019 року о 10 годині у приміщенні коледжу.
У 2017 році за підтримки та сприяння Віталія Щерби віце-президента Вінницької обласної федерації стрільби кульової директора Комунального закладу «Вінницька обласна ДЮСШ стрільби» та Володимира Заячковського директора ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж», на базі коледжу створена Могилів-Подільська міська федерація стрільби кульової. В вересні 2018 року обласна ДЮСШ виділила 0,5 ставки тренера зі стрільби кульової, розпочато тренування учнівської молоді міста та студентів.
З Новим Роком!    2 січня 2019
Волонтерський рух    20 грудня 2018
Студенти ДВНЗ "Могилів - Подільський монтажно - економічний коледж" 20 грудня завітали до вихованців дитячого легеневого тубсанаторію з розважальною програмою до новорічних та різдвяних свят, подарунками та солодощами.
6 грудня Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж вкотре відчинив двері для своїх абітурієнтів, що бажали дізнатись про навчальний заклад.
22 листопада 2018 р на базі Державного вищого навчального закладу «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта в Україні: досвід, актуальні питання та перспективи для випускників».
Вже традиційним у ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» стало проведення тижня філологічних дисциплін. В цьому навчальному році тиждень проходив з 08 по 16 листопада. У рамках тижня викладачами було проведено ряд виховних заходів, конкурсів, олімпіад та відкритих занять.
Здоровий спосіб життя    12 листопада 2018
Стиль життя визначається системою мислення та поведінки, які спрямовані на зміцнення та збереження здоров’я, забезпечення високої працездатності, нормального росту та розвитку. Здоровий спосіб життя - це так само дбайливе ставлення до себе! Себе треба любити, про себе потрібно піклуватися. Крім того, здоровий спосіб життя передбачає дотримання виконання певних правил, що забезпечують гармонійний розвиток, високу працездатність, духовну рівновагу та здоров’я.
23 жовтня 2018 року, з метою профорієнтаційної діяльності та вивчення культурної спадщини українського народу, студенти та делегація викладачів коледжу відвідали Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, де мали змогу ознайомитися з історією та сьогоденням університету, його структурою, навчальною та науковою діяльністю, матеріально-технічною базою, досягненнями у сфері міжнародної співпраці, дізнатися про діяльність студентського самоврядування.
18 жовтня європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні. Україна, оголосивши курс на євроінтеграцію, приєдналася до основних міжнародних нормативно-правових актів у сфері протидії торгівлі люд
©
1969—2019 Державний вищий навчальний заклад «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121