Меню

Новини

Новини

Український інститут книги вже традиційно щороку проводить акцію «Національний тиждень читання». Цьогоріч вона відбудеться із 04 до 10 грудня. Ця Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція має на меті консолідацію українського суспільства навколо читання як життєвої стратегії.
Могилів-Подільський монтажно-економічний фаховий коледж турбується про своїх студентів і робить все можливе, аби вони у важку хвилину могли захистити себе, надати допомогу товаришу, родині, близьким. Вже стало традицією в закладі проводити навчання першокурсників з цивільного захисту. З цією метою 14.09.2023 року у закладі відбулося навчання, де студенти набували навиків надання першої до медичної допомоги, з якими знайомив їх військовий фельдшер прикордонного загону Євген Плащевий.
Особливо насиченим та продуктивним видався День фізичної культури та спорту. Викладачі комісії фізичного виховання Пиріжок П., Малушенко С., Коваль О., Волков Д, Субботіна Н організували для першокурсників справжнє свято та своєрідне випробування.
6 вересня у Могилів-Подільському монтажно-економічному фаховому коледжі гурт "YUKHIM" дав конферт для студентської молоді та викладачів. Були виконані власні треки, що містили багато лірики та драйву. Хочемо подякувати гурту "YUKHIM" за чудову музику та виконання українських пісень. Сподіваємось на подальшу співпрацю із студентським самоврядуванням та спільні концерти. Дякуємо Вам друзі! https://www.facebook.com/yukhimchuk
6 вересня з випускниками всіх спеціальностей зустрілись представники МХП та Ладижинської птахофабрики. Зустріч відбулась під гаслом: «Приєднуйся до тих, хто живить світ». Так, наші випускники мають можливість приєднатись до пропозицій МХП та Ладижинської птахофабрики й розпочати кар’єру за фахом, у цьому їх запевнила Ксенія Моторіна та адміністрація Ладижинської птахофабрики.
Сьогодні у Могилів-Подільському обирали голову районної організації ВФСТ "Колос". Одностайним рішенням представників усіх територіальних громад району було обрано Володимира Заячковського - директора Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу🇺🇦✨
За ініціативи Могилів-Подільського монтажно-економічного фахового коледжу у співпраці з партнерськими громадськими організаціями Euroregion "Dniester", «Сподвижник», «Наддністрянські палатари», I-VIN | MEDIA GROUP, ВІДА МЕДІА ГРУПА , 12 травня 2023 року на базі Могилів-Подільського монтажно-економічного фахового коледжу відбулась наукова конференція «Весна міжнародної співпраці».
Міжнародна науково-практична конференція «Фахова передвища освіта в Україні: досвід, актуальні питання та перспективи для випускників. Архітектура і дизайн» 15 грудня 2022 року.
З 5.10.2022 по 19.10.2022 студенти ДВНЗ " Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж" в рамках співпраці з товариством «Колос» спільно з польським партнером Фундацією «Братерство» та Міжнародною громадською організацією «Україна-Польща-Німеччина» при підтримці муніципалітету міста Криниця-Здруй здійснили поїздку в Польщу.
9 жовтня в Сорокському агротехнічному коледжі республіка Молдова, відбувся міжнародний турнір з міні-футболу та настільного тенісу на тему «Солідарність заради миру».
©
1969—2023 «Могилів-Подільський монтажно-економічний фаховий коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121