Меню

Новини

Новини

Реєстрація для участі у пробному ЗНО з української мови проводитьсяз 09 по...
Шановні викладачі та студенти коледжу! З 18-го по 22-ге грудня у нас проходить тиждень електротехнічних дисциплін. Ласкаво запрошуємо всіх учасників навчального процесу до участі у тих заходах,які будуть проводитись у рамках тижня. Нехай у процесі нашої роботи панують щастя пізнання,радість спілкування,атмосфера творчості,єдність студента і викладача...
25 листопада коледж гостинно зустрів майбутніх абітурієнтів та їх батьків з різних районів Вінницької, Чернівецької областей та нашого міста. В рамках Дня відкритих дверей присутні...
День відкритих дверей    22 листопада 2017
25 листопада 2017 року ДВНЗ "Могилів – Подільський монтажно–економічний коледж" гостинно запрошує випускників 9–х та 11– х класів, батьків та всіх бажаючих на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ"
До вашої уваги на сайті ДВНЗ «Могилів - Подільський монтажно-економічний коледж» розміщені основні правові документи та Інструкції з цивільного захисту та пожежної безпеки, розроблені та підготовлені адміністрацією коледжу спільно з громадською організацією «Кремінь». В роботі використані матеріали навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД у Вінницькій області, ДСНС у Вінницькій області. Всі бажаючі можуть ознайомитись з інформаційними матеріалами.
Міністерство освіти і науки України спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з Математики, Української мови і літератури, а також Історії України.
Громадська організація «Кремінь», яка створена на базі Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу стала членом Громадської ради при Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Делегованим від нашої організації є Сердюк Олександр Олександрович, який в даний час працює начальником штабу цивільного захисту в нашому коледжі.
ПРОФ. ДТН РАЙЧО ІЛЛАРІОНОВ Ректор Технічного університету - Габрово Привітав від імені керівництва викладачів, випускників та батьків з отриманням диплому про вищу освіту.
20 червня 2017 року у ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» відбулася ІІІ Регіональна науково-практична конференція «Вища освіта в Україні: досвід, актуальні питання та перспективи для випускників».
©
1969—2018 Державний вищий навчальний заклад «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121