Меню

24.12.2021 року відбулася презентація результатів проєкту «Наддністрянські палатари»

24.12.2021 року відбулася презентація результатів проєкту «Наддністрянські палатари»

24.12.2021 року відбулася презентація результатів проєкту «Наддністрянські палатари» - Центр волонтаріату шести громад Могилів-Подільського району. Реалізація проєкту відбувалася за підтримки Програми «U-LEAD» з Європою та ГО «Єврорегіон Дністер» і ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж». Проєкт цінний тим, що він проходив увесь шлях – від бажання небайдужих людей щось змінити на краще на волонтерських засадах до формулювання ідеї, розробки проєкту і втілення його на практиці жителями конкретної громади.

Представники шести територіальних громад Могилів-Подільського району (Могилів-Подільської міської ТГ, Яришівської сільської ТГ, Муровано-Куриловецької селищної ТГ, Вендичанської селищної ТГ, Чернівецької селищної ТГ, Ямпільської міської ТГ) презентували 10 волонтерських ініціатив на базі ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж», де проходив аукціон.

Керівник проєкту, керівник проєктів та програм ГО «Єврорегіон «Дністер»  Надія Ганзій, підвела підсумок виконаних робіт впродовж реалізації даного проєкту. До вітального слова були запрошені Володимир Заячковський, директор ДВНЗ «Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу», ініціатор та партнер проєкту, Тетяна Фоменко, помічниця народного депутата Г. Вацака, Галина Павленко, представниця ГО «МИ – ВІННИЧАНИ», Володимир Вербовий, керуючий справами виконкому Могилів-Подільської міської ради, Михайло Гоцуляк координатор ГО «МИ- ВІННИЧАНИ» у Могилів-Подільському районі, Петро Ласкус, начальник бюро правової допомоги.

Відмічено актуальність кожної волонтерської ініціативи. Учасники заручилися підтримкою присутніх представників влади, місцевого самоврядування, депутатів та меценатів.

Керівники волонтерських ініціативних груп отримали Сертифікати на експертну підтримку з розробки грантового проекту для подальшої участі у національних та міжнародних конкурсах технічної допомоги від голови ГО «Єврорегіон Дністер» Сергія Татусяка. Представники ГО «МИ- ВІННИЧАНИ» вручили учасникам волонтерські набори палатки та маніжки для волонтерів, а також Тетяна Фоменко передала вітальні слова та солодощі від  народного депутата Геннадія Вацака.

Завершився черговий етап реалізації стратегії розвитку центру волонтаріату шести громад Могилів-Подільського району «Наддністрянські палатари» та попереду ще багато цікавих подій і етапів реалізації. Ми з нетерпінням чекаємо на початок нового 2022 року, з початком якого знову розпочнуть роботу міжнародні, національні та регіональні грантові програми і проєкти. До участі в яких готувались наші волонтери. Зичимо їм успіхів у реалізації великих і гарних задумів.

 

©
1969—2022 Державний вищий навчальний заклад «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121