Меню

ГРА «ДЖУРА – ПОДІЛЬСЬКИЙ ПРИКОРДОННИК»2018

У ДВНЗ «МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МОНТАЖНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ» ПРОЙШЛА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА «ДЖУРА – ПОДІЛЬСЬКИЙ ПРИКОРДОННИК»

 

Патріотичне виховання – це сфера духовного життя,

яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне,

що любить і ненавидить людина, яка формується.

В.О. Сухомлинський

 

 

   У час, коли український народ безстрашно відстоює незалежність і цілісність рідної держави на Сході України, важливим завданням усіх дорослих і юних громадян є плекання патріотичних почуттів, національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції.

   Саме тому, 17 травня, з ініціативи та під патронатом Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України ст. лейтенанта В’ячеслава Семенова  на базі ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» було проведено військово-патріотичну гру «Джура – подільський прикордонник».

    Гра проводилася з метою удосконалення форм та засобів патріотичного виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань для підготовки молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини шляхом залучення  молоді до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи.    

   Спортивний майданчик, на якому відбувся захід, був переповненим студентами, викладачами та всіма бажаючими, які долучилися до цього дійства.

   Свято розпочалося патріотичним флешмобом під назвою «З Україною у серці», приуроченому до Дня вишиванки, адже вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало душі нашого народу: це його думки, молитви, надії, сподівання на кращу долю.

   На офіційному відкритті були присутні гості: заступник начальника відділу персоналом прикордонного загону В. А. Венгер, начальник Вінницького обласного штабу українського реєстрового козацтва генерал-майор О. В. Геркалюк, голова Ради старійшин Могилів-Подільського полку імені Остапа Гоголя В. І. Чорній, , керівник театру «Народні усмішки» Г. Колядко. Представники громадської організації «Кремінь», яка займається національно-патріотичним вихованням дітей та молоді теж долучилася до заходу і їхній представник заступник голови Координаційної ради з патріотичного виховання Могилів-Подільського району Поперечнюк Сергій брав участь у суддівстві. Від гостей свята лунали слова, які гартували команди до подальших змагань та побажання перемоги.

  У змаганнях взяли участь такі  команди:

-         «Орли» – НВК № 3;

-         «Яструби» – НВК № 5;

-         збірна команда коледжу «Орли»;

-         «Козак-будівельник»;

-         «Козак-електрик»;

-         «Козак-програміст».

   Учасники гідно показали себе у конкурсах: «Квест», «Смуга перешкод», «Стрільба по мішеням», «Силове перетягування вантажівки», «Метання гранат», «Медична допомога», «Розборка автомата» (конкурс показовий, не оцінювався).

    Після нелегких випробувань військовослужбовець-кінолог, прапорщик В. А. Баландюк  продемонстрував глядачам та командам  навики та уміння службової собаки Альфи. Чотирилапа улюблениця  показала, як затримують порушників державного кордону та виявляють, на прикладі навчального м’ячика,  приховані наркотичні речовини і зброю.

     Голова суддівської колегії змагань оголосив переможців на кожному етапі:

-         «Квест»: збірна команда ДВНЗ  «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж», командир: Сарахман А.;

-         «Медична допомога»: команда «Яструби» НВК № 5, командир: Несвіта В.;

-         «Силове перетягування вантажівки»: команда будівельників «Козак-будівельник», командир: Коломієць В.;

-          «Стрільба по мішеням»: команда електриків «Козак-електрик», командир: Присяжнюк К.;

-         «Метання гранат»: команда «Козак-програміст», командир: Дунський В.;

-         «Смуга перешкод»: команда «Орли» НВК № 3, командир: Бобко А.

  Переможцями та призерами військово-патріотичної гри «Джура – подільський прикордонник» стали команди:

-         І місце – ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» (командир: Сарахман Артур);

-         ІІ місце – НВК № 5 (командир: Несвіта Владислав);

-         ІІІ місце –  НВК № 3 (командир: Бобко Артем).

   Під бурхливі оплески вболівальників вручили грамоти та солодкі подарунки призерам змагань.

    Насамкінець із вітальним словом виступив директор ДВНЗ «Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу» В. М. Заячковський, який привітав переможців Гри, і побажав усім учасникам та присутнім мужності, сили й витривалості, відзначив важливість виховання студентської молоді в дусі патріотизму, відданості Батьківщині й українському народу.

                                                            Валентина Тімановська - Берещук, викладач

 української мови та літератури

Перехід на Фотоальбом

 

©
1969—2019 Державний вищий навчальний заклад «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121