Меню

ІV конкурc "Scholarship в Україні"

ІV конкурc "Scholarship в Україні"

Доброго дня! В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" діє IV конкурс для студентів ліцеїв, коледжів, технікумів та центрів ПТО. Карантин - це додаткова можливість для освітян Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу отримати грант на освіту. Для освітян, які навчаються в коледжах, технікумах, закладах ПТО це вже ІV конкурc "Scholarship в Україні", який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовуємо.  Призовий фонд ІV конкурсу складає 28 000 грн. Усього призових місць виходить 6. За 1 місце студент отримає 10 000 грн, за 2 місце - сертифікат на суму 3 000 грн, за 3 місце - сертифікат на суму 1 000 грн.

Гранти освітяни можуть використати на: сплату навчання в вашому закладі, - сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця. З цього приводу  проведено прес-конференцію, яку можна переглянути за посиланням https://youtu.be/ku7eqTSj-Mk Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсах, надаються сертифікати учасників соціального грантового проєкту  "Scholarship в Україні".  

Детальніше про конкурс: Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти, не зважаючи на фаховий напрямок навчання.Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:

1 грант - “Фінансова грамотність як складова успішного життя“ https://turbozaim.com.ua/college/

2 грант - “Як захистити себе від фінансових шахраїв в онлайні” https://finansovich.com.ua/grant-2020/

Заявки та роботи приймаються до 14 грудня.

Як проходили попередні конкурси "Sсholarship в Україні" можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

Заздалегідь вдячні за увагу та підтримку нашого соціального проєкту "Sсholarship в Україні"  щодо мотивування талановитої української молоді! Для економії часу також додаємо готову новину спеціально для вашого сайту.  

 

З повагою,Юлія Валуєвакерівник

проєкту “Scholarship в Україні"

тел.: + 380 67 622 62 82

grant@scholarship.in.ua

©
1969—2021 Державний вищий навчальний заклад «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121