Меню

Круглий стіл на тему «Реформуємо разом»

Круглий стіл  на тему «Реформуємо разом»

24 лютого в приміщенні Могилів-Подільського управління ГУ ДПС у Вінницькій області  відбулось засідання круглого столу з студентами економічних спеціальностей Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу на тему «Реформуємо разом».

 Основною метою проведення такого заходу стало проведення консультації щодо правильності робіт  та відбору на щорічний обласний конкурс проектів податкових реформ.

Розпочався круглий стіл з вступного слова начальника Могилів-Подільського управління ГУ ДПС Луцкевич Елли Іванівни  яка наголосила на змінах в податковому законодавстві та поінформувала про стан наповнення бюджету. Начальник відділу  податків і зборів юридичних осіб Мережко Інна Вікторівна розказала студентам  тонкощі справляння ПДВ та поінформувала про структуру наповнення бюджету від саме від юридичних осіб.  Студенти активно вступили в обговорення та представили свої напрацювання по реформах в податковому законодавстві.  Питання були різноманітними: від стану наповнюваності державного та місцевого бюджету до інновацій  що можуть використовуватись в інформуванні представників спрощеної системи оподаткування. Заступник начальника відділу податків і зборів фізичних осіб Чорна Оксана Миколаївна поінформувала про багатогранність роботи з податками з  фізичних осіб, як одного із джерел наповнення бюджету. Студенти третього курсу вже майже на фініші вивчення дисципліни «Податкова система», проте залишається багато питань, на які вони змогли отримати вичерпні, аргументовані та чіткі відповіді. Не боялись запитувати  й про наболіле для кожної сім’ї – тіньові доходи підприємців та працівників, питання чесності та сумлінності.

Лудан Ірина Андріївна  - начальник  Могилів-подільської ДПІ ГУ ДПС провела змістовну екскурсію та ознайомила присутніх з функціями Центру обслуговування платників податків у місті.

Сьогодні студенти як ніколи наблизились до практичної частини своєї професії, адже незалежно від того чи стануть вони підприємцями чи економістами, чи державними службовцями,  з питаннями розрахунку та сплати податків будуть зустрічатись неодноразово

Студенти із захопленням спостерігали як керівники відділів  називали  статті Податкового кодексу і давали відповіді на різнобічні запитання. Рівень професіоналізму  цих людей заслуговує на повагу.  

©
1969—2020 Державний вищий навчальний заклад «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121