Меню

«МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СТРІЛЬБИ КУЛЬОВОЇ»

«Могилів-подільська міська федерація стрільби кульової»

У 2017 році за підтримки та сприяння Віталія Щерби віце-президента Вінницької обласної федерації стрільби кульової директора Комунального закладу «Вінницька обласна ДЮСШ стрільби» та Володимира Заячковського директора  ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж», на базі коледжу створена Могилів-Подільська міська федерація стрільби кульової. В вересні 2018 року обласна ДЮСШ виділила 0,5 ставки тренера зі стрільби кульової, розпочато тренування учнівської молоді міста та студентів коледжу. Міській федерації надали обладнання та методичне забезпечення для проведення занять.

 За неповних два роки діяльності міської федерації у співпраці з районною адміністрацією і районною радою проведені змагання для голів сільських та селищних рад Могилів-Подільського району.

 Змагання спортивних команд району за співпраці з спортивним товариством «Колос» голова Степан Пустовіт та Олександра Фомінова голови стендової стрільби федерації спортингу України у Вінницької області.

 Вручені грамоти і нагороди переможцям та учасникам змагань.

 Протягом двох останніх років в командних та індивідуальних обласних, всеукраїнських змагання приймали участь: Гонца Андрій, Скакун Євгеній, Заячковський Андрій, Мазур Олександр, Чорнокнижна Крістина.

На базі коледжу за сприяння Могилів-Подільського прикордонного загону імені героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова, районної адміністрації, районної ради, штабу Вінницької обласної громадської організації українського реєстрового козацтва, федерації стрільби, громадської спортивно-патріотичної організації «Кремінь» були проведені змагання міські та районні змагання «Джура – подільський прикордонник».

В 2019 році обласною федерацією на базі ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» заплановано проведення міжнародних змагань зі стрільби кульової.

Це стало можливим завдяки наполегливій праці, Волкова Сергія, Заячковського Володимира, Єфремова Олексія, Мазура Олександра, Чорнокнижного Олександра та за підтримки Віталія Щерби.

Значним досягненням наших спортсменів є зайняте 5 січня 2019 року ІІІ місце зі стрільби кульової у чемпіонаті області у вправах МГ-9 та МГ-6, командою м. Могилів-Подільський у складі Мазура Олександра, Заячковського Андрія, Заячковського Володимир.

 Бажаємо спортсменам нових перемог та успіхів у змаганнях!

 

 

©
1969—2019 Державний вищий навчальний заклад «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121