Меню

Студенти монтажно-економічного коледжу на 26 міжрегіональній спеціалізованій виставці “Сучасний дім”

В топі найбільш затребуваних професій будівельник міцно займає позиції золотої середини, адже різноманітні промислові та виробничі будівлі, приміщення, будинки щоденно з’являються в кожному місті. Завдяки цьому існує велика необхідність в інженерах, фахівцях-будівельниках, мулярах, електромонтажниках, та інших спеціалістах, необхідних на будівництві.

Навчання дозволяє зрозуміти процес будівництва в цілому і відшліфувати вузькоспеціальні навички, ознайомитися з сучасними технологіями та інструментами.

Саме тому 18 вересня студенти нашого коледжу, які навчаються за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» під керівництвом викладачів будівельно-монтажних дисциплін Переведенцевої А. Л та Гоцуляка О.Г відвідали XXVI міжрегіональну спеціалізовану виставку “Сучасний дім” в експоцентрі Вінницької торгово – промислової палати в м.Вінниця.

На виставці були представлені: технології та послуги з будівництва та ремонту, сучасні будівельні та оздоблювальні матеріали; будівельна техніка; покрівельні матеріали та фасади; системи гідроізоляціі; вікна, двері; обладнання, інструмент та багато іншого. Кожен з учасників мав можливість представити свої розробки, презентації нових проєктів, майстер класи усім відвідувачам з області та інших міст країни, дивували своєю експозицією та новими програмами і заходами  студентів.

Програма виставки була насичена яскравими враженнями та знайомствами. Маємо надію, що цей захід дав можливість отримати досвід, нові знання та навички в професії будівельника.

Адже на сьогоднішній день професія техніка-будівельника одна із найактуальніших  не лише в Україні, а й за її межами.  

©
1969—2020 Державний вищий навчальний заклад «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»,
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України. Ліцензія: АЕ № 527121